Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hangi tanrıyı açmalıyım? Hangi tanrıyla oynamamı önerirsiniz?
Evet değerli Smite Türkiye oyuncuları ;

Bu konu hakkında bilgi paylaşımı yapabilirseniz çok memnun olurum. 

şimdiden teşekkür ederim bol Win li oyunlar diliyorum. :) 

saygılarımla.
Bul
Alıntı
Oynayışınıza göre değişir. Örneğin yakıncı mı uzakcı mı veya güvenli mi agresif mi?
[Resim: xOLKmM.png]
Bul
Alıntı
(10-27-2017, 10:16 PM)Loki Main demiş ki: Oynayışınıza göre değişir. Örneğin yakıncı mı uzakcı mı veya güvenli mi agresif mi?

Tüm oynadığım oyunlarda genelde tank olarak oynarım. ama jungle da oynarım.
Bul
Alıntı
Benim tavsiyem oyunun sürekli açık olan ücretsiz tanrıları ve her hafta ücretsiz olarak bizlere sunduğu tanrıları oynayarak denemen ve sonrasında haftalık süresi dolan tanrılar arasında oynayıp da beğendiğin tanrıları açmandır.

Böylelikle oynamadan tavsiye üzerine açtığın ya da şöyle bir tanrıyı inceleyip de bununla oynarım ben deyip açtığın tanrıları oynadığında, tanrının sana uygun olmadığını görürsen açtırma için harcadığın oyun içi ücretler boşa gitmiş olur.
Bul
Alıntı
(10-27-2017, 10:30 PM)Yönetici demiş ki: Benim tavsiyem oyunun sürekli açık olan ücretsiz tanrıları ve her hafta ücretsiz olarak bizlere sunduğu tanrıları oynayarak denemen ve sonrasında haftalık süresi dolan tanrılar arasında oynayıp da beğendiğin tanrıları açmandır.

Böylelikle oynamadan tavsiye üzerine açtığın ya da şöyle bir tanrıyı inceleyip de bununla oynarım ben deyip açtığın tanrıları oynadığında, tanrının sana uygun olmadığını görürsen açtırma için harcadığın oyun içi ücretler boşa gitmiş olur.

Vermiş olduğunuz değerli bilgiler için çok teşekkür ederim. 

Söylemiş olduğunuz şeyleri harfiyen uygulayıp devam edeceğim. 

Kılıçlarınız keskin bileğiniz kuvvetli olsun :)) 

Bol Win li oyunlar :)
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi