Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"This game was not properly authenticated at launch time" Error - Hatası Çözümü
#1
Information 
Smite Online "This game was not properly authenticated at launch time" Error - Hatası ve Çözümü

Resimli Geniş ve Kesin Sorun Çözümü


[Resim: 3qVG2O.png]


1) Hi-Rez Diagnostics and Support Programını Açıyoruz

2) Aşağıda ki fotoğrafta gösterdiğim sıralamayla önce hizmeti yeniden başlat, sonra güncellemeleri kontrol et diyoruz. Güncellemeye başladıysa güncelleme işleminin bitmesini bekliyoruz ve uygulamayı burada kapatıp oyuna girmeyi deniyoruz. Güncelleme yoksa sonraki adıma geçip doğrula/tamir et diyoruz.

[Resim: 1goOWD.jpg]

3)Doğrula/Tamir Et dediğimizde aşağıda doğrulamanın tamamlanmasını bekliyoruz. Tamamlandıktan sonra sorunların çözüldüğüne dair yazı çıktıysa oyuna girebilirsiniz. Veya çözüm için yönlendirebilir ya da oyunun yeniden kurulması gerektiğini söyleyebilir. Böyle bir durumda oyunu yeniden kurmadan artık oyuna girmenizi engelleyecektir. Tek çözüm bu noktada oyunu yeniden kurmaktır.


 Tüm bunları yaptınız ama yine de smite oyuna giremiyorum mu diyorsunuz? Muhtemelen oyuna girerken yükleniyor ekranı geçtikten sonra oyun açıldığında sizi tekrar masaüstüne atıyordur ve oyuna görev çubuğundan tıklayıp açmaya çalıştığınızda yine masaüstüne yönlendirip en sonunda "This Game was not properly authenticated at launch time" Hatası ile karşılaşıyorsunuzdur.

 Bu durumda yapılması gereken basit.

Smite Launcher'ı açıyoruz. Sol üst köşedeki sekmelere tıklıyoruz. Oradan ayarlara tıklayıp aşağıda gösterildiği gibi "Opsiyonel oyun komut satırı parametreleri:" yazan yere 
-resX=800 -resY=600 yazıp uygula deyip oyuna tekrar giriş yapıyoruz.

[Resim: nWD030.jpg]

[Resim: okm4ob.jpg]
 
 Bu uygulamayla oyunun ekran çözünürlüğünü değiştirmiş olduk. Oyuna girdikten sonra oyunun video ayarlarından bilgisayarınızın ekran çözünürlüğünde bir çözünürlük seçip uygula dediğinizde sorundan kurtulmuş olacaksınız. 

Tüm işlemleri gerçekleştirdiğiniz halde sorun hala çözülmediyse oyunu yönetici olarak çalıştırmayı deneyin. Yine de sorun devam ediyorsa oyunu tekrar kurmayı deneyin. Geçmiş olsun.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi