Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smite Zor Bir Oyun Mu? Smite Nasıl Öğrenilir?
#1
Game 
Smite oynamak zor mu? Smite zor bir oyun mu?

 Arkadaşlar kesinlikle Smite Online'na oynaması zor demek yanlıştır. 
 Zor değildir, kolay da değildir. 

İki açıdan değerlendirelim. Biri oyunu öğrenmek diğeri ise oynamak, yani oynanış açısından. İkinci seçeneği mutlaka okuyun.

1) Oyunu Öğrenmek Açısından Smite Zor Mu?

 Oyunu öğrenmek zor değildir. Eğitim modunu tamamladıktan sonra ilk olarak botlara yani yapay zekaya karşı maçlar yapmak öğrenmenizi kolaylaştıracaktır. İlk maçlarınızda otomatik item ve otomatik yetenek seçeneklerini karşılaşmaya girerken tanrı seçim ekranında sağ altta işaretlemeyi unutmayın. Böylelikle itemlere ve yeteneklere dikkatinizi vermekle uğraşmayıp sadece tanrınızın yeteneklerini, oynanışını, savaşmanın inceliklerini, orman kamplarını ve haritaları öğreneceksiniz.

 Bu şekilde 1 hafta boyunca günde 1 saat oynarsanız ve sonra ki hafta itemleri inceleyip otomatik item seçeneğini iptal edip itemleri kendiniz dizerek itemlerin etkilerini öğrenmeye çalışmalısınız. 1 hafta boyunca yine hergün 1 saat bu şekilde oynadıktan sonra oyunun temelini öğrenmiş olursunuz. 
Geriye kalan strateji öğrenmektir. Bu da zamanla olur. Artık kendinizi hazır hissettiğinizde otomatik yeteneği de kapatabilirsiniz.

 Eğer otomatik item ve otomatik yeteneği kapatmadan oynarsanız, ne kadar oynarsanız oynayın strateji kurmanıza engel olur. İtemleri ve yetenekleri öğrenmek rakibin ne yaptığından sizin ne yapacağınıza kadar her şeyin stratejisinin oluşmasını sağlar. Bir an önce açıp şöyle bi itemleri incelemek gerekiyor.

 İtemler, yetenekler, tanrı sınıfları, tanrı türleri ile ilgili geniş ve stratejik bilgileri öğrenmek için sitemizdeki yazıları okumak öğrenmenizi ve gelişmenizi hızla yükseltecektir.

 Yani smite'ın temelini öğrenmek 2 haftada tamamlanacak kadar kolaydır. Gelelim diğer seçeneğe...

2) Oynanış Açısından Smite Ne Kadar Zor?

 Smite'ın oynanış zorluğunu bir yana bırakalım. Bir oyunun oynanışı ne derece zor olmalı? Çok kolay oynanan oyunlar genelde çocuklar içindir. Çok zor oyunlar genelde yetenek, zeka, beceri, strateji kurma becerisi gerektirir.

 E peki biz smite online gibi multiplayer gerçek kişi oyunculara karşı oynuyorsak birincisi oyunun mekaniği ikincisi oynadığın kişilerin tüm yetenekleri etkili olacaktır.

 Smite'ın oyun mekaniği çok gelişmiştir. Strateji ve tüm yetenekleri üst seviyelerde kullanabileceğiniz bir oyundur. Bu durumda oyunun zorluğu rakibinizin yetenekleri ile sizin yetenekleriniz arasındaki orantıyla doğru orantılıdır.

 Ne diyorsun hocam acayip acayip konuşma diyorsanız kısacası rakibiniz ne kadar güçlüyse oyun size o kadar zordur. Rakibiniz ne kadar güçsüzse oyun o kadar kolaydır. 

 Peki karşımıza hep güçlü rakip gelirse ne olacak? diyorsanız, demeyin. İki dakika dinleyin sabır.

 Smite Online size sizin gücünüzde rakip çıkarmak için motor geliştirmiştir. Bu motor sadece sizin seviyenize bakmakla kalmıyor, tüm karşılaşmalarınızda sizin oynayışınızı değerlendiriyor ve buna göre karşınıza size denk rakip çıkarıyor. Ne kolay ne zor rakip.

 Yani Smite kolay mı zor mu sorusunun cevabını size geniş çaplı anlattık.

 Smite kolay bir oyun da değil zor bir oyun da değil. 
Herkesi, geniş bir kitleyi kapsayan bir oyundur. Zor veya kolay değil kendinle yarıştığın ve mücadelenin tadını çıkardığın bir oyundur.

 Kesinlikle oyun zor diyenlere itibar etmeyiniz.
Bul
Alıntı
#2
Sayın Yönetici ;

Smite hakkında kulaktan dolma sözlere hareket eden bir toplum olarak. oyun ile ilgili detaylı bilgi verdiğiniz için ve smite a yeni başlayacak kişilere öncülük ettiğiniz için herkes adına teşekkür ediyorum.

Not : Smite oyununu oynayıp sadece ziyaretci kalan güzel arkadaşlarımızıda aramızda görmekten tanımaktan şeref duyarız.

Sevgiler saygılar.
Bul
Alıntı
#3
(10-27-2017, 12:34 PM)seraci34 demiş ki: Sayın Yönetici ;

Smite hakkında kulaktan dolma sözlere hareket eden bir toplum olarak. oyun ile ilgili detaylı bilgi verdiğiniz için ve smite a yeni başlayacak kişilere öncülük ettiğiniz için herkes adına teşekkür ediyorum.

Not : Smite oyununu oynayıp sadece ziyaretci kalan güzel arkadaşlarımızıda aramızda görmekten tanımaktan şeref duyarız.

Sevgiler saygılar.

 Smite Online oyununu oynamak isteyen; gerek henüz oynamaya başlamamış gerek yeni başlamış arkadaşlarımızın merak ettiği bir konuydu. Verebildiğim tüm ayrıntılarıyla aktarmaya çalıştım. Sitemizi ziyaret eden ve akıllarında soru işareti olan herkes rahatça sorularını sorabilir. Elimizden geldiği kadar yardımcı olacağız.

 Teşekkürleriniz için teşekkür ederiz. :)
Bul
Alıntı


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  SMİTE HAKKINDA GENEL BİLGİ - NEDİR NE DEĞİLDİR? NASIL BİR OYUN BU? PoeTTesla 0 493 07-05-2017, 09:36 AM
Son Mesaj: PoeTTesla

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi