Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smite Tanrılar Genel Bilgi
#1
Pencil 
SMİTE ONLİNE TANRILAR HAKKINDA TEMEL - GENEL BİLGİLER REHBERİ

Tanrılar Smite'daki oynanabilir karakterlerdir. Bunlar; eski mitolojiden gelen tanrılar, ölümsüzler ve mitolojik yaratıklardır. Oyunda şu anda 89 oynanabilir tanrı var.

Tanrılar Panteon'larına göre sıralanır: Kelt, Çin, Mısır, Yunan, Hindu, Japon, Mayalı, İskandinav ve Romalı. Tanrılar 5 farklı sınıfta örgütlenirler: Avcılar (Uzun menzilli savaşçılardır), Muhafızlar (Kısa ve Uzun mesafeli, Sihirli veya Fiziksel güçte olabilirler. Tank görevi gören dayanıklı savaşçılardır.), Sihirbazlar (çoğunlukla uzun menzilli sihirli güce sahiptirler.), Savaşçılar (çoğunlukla yakın dövüş fiziksel güce sahiptirler.) ve Suikastçılar (çoğunlukla yakın dövüş fiziksel güce sahiptirler, genellikle orman kampları kesip ani baskınlar yaparlar) . Bunların yanı sıra, tanrılar da kullandıkları Güç türüne göre ayrılırlar: Fiziksel veya Sihirli. Avcılar, Savaşçılar ve Suikastçılar Fiziksel Güç, Yaşam Tarikatı ve Penetrasyon kullanırken Muhafızlar ve Sihirbazlar Sihirli Güç, Yaşam Tarikatı ve Penetrasyon kullanır. 

Her oyuncu, her sınıftan biri olan 5 kalıcı Bedava tanrı ile başlar: Guan Yu, Neith, Ymir, Ra ve Thor. Ayrıca her hafta 5 adet farklı tanrıyı ücretsiz olarak kullanıma sunarlar. Haftalık ücretsiz tanrılar her Salı değiştirilir. 

Diğer tanrıların kilidini açmak için oyuncular İYİLİK PUANI harcamak zorundadırlar . Çoğu tanrı 5.500 iyilik veya 200 Cevher ile satın alınabilinir. Oyuna yeni eklenmiş bir tanrı daha yüksek iyilik puanı veya cehver ile satışa sunulur. Belli bir süre sonra varsayılan masrafa iner. Tanrılar ayrıca satınalmak yerine 1, 3 veya 10 günlük kiralanabilinir. 1 günlük kiralama 300 iyilik, 3 günlük kiralama 600 iyilik, 10 günlük kiralama 1200 iyilik karşılığında yapılabilir.

İyilik Puanı: [Resim: 18px-Favor.png?version=cfeb309bfd59350cb67f72d85d08e19f]
Cevher: [Resim: 18px-Gems.png?version=50d80a8f0edb9ef00e81faa12f692b83]


Detaylı Bilgiler İçin Aşağıdaki Konuları İnceleyebilirsiniz:

Tanrı Sınıfları Rehberi
İyilik ve Cevher Rehberi
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi