Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sandık Slotu Açmalı Mıyım? Tavsiyeleriniz?
#1
Merhaba Smite Türkiyenin değerli oyuncuları. 


oyuna yeni başladığımdan dolayı bu soruyu sorma gereğinde hissettim. Henüz 13 lvl bir hesabım ve bir kaç tanrım bulunmakta. yapmış olduğum maçlardan sanırım Muzaffer sandığı kazandınız diye bir yazı ile karşılaştım ve bunun içinde Sandık slotu açmamı istiyor. Sandık açmak 2750 iyilik puanı veya 75 cevher istemekte. 

sizce açmalı mıyım. Bu konud ayardım talep ediyorum. 

Şimdiden teşekkür ediyorum. 

iyi oyunlar  Sleepy Wink Smile
Bul
Alıntı
#2
Sandık slotu kampanyası bitene kadar iyilik puanınızı harcamanızın birinci önceliği sandık slotu açmak için harcamak olmalıdır. Fakat cevher ile satın alımı önermiyorum. Geriye iyilik puanınız kalırsa o zaman diğer harcamalara yönelebilirsiniz ki eğer çok oynuyorsanız sandık slotu harcamanıza iyilik puanınız yetmeyecektir bile.

İyi eğlenceler...
Bul
Alıntı
#3
(10-28-2017, 09:09 PM)Yönetici demiş ki: Sandık slotu kampanyası bitene kadar iyilik puanınızı harcamanızın birinci önceliği sandık slotu açmak için harcamak olmalıdır. Fakat cevher ile satın alımı önermiyorum. Geriye iyilik puanınız kalırsa o zaman diğer harcamalara yönelebilirsiniz ki eğer çok oynuyorsanız sandık slotu harcamanıza iyilik puanınız yetmeyecektir bile.

İyi eğlenceler...merhaba ;

Vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi uygulayacağım. 

Sizlere de iyi eğlenceler.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi